انتخاب واحد پولی:
فارسی انگلیسی
سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
سبد خريد
 
0 مورد
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
ارسال رایگان در شهر سمنان
tabligh
تبلیغ

درباره ما

     

بسمه تعالی
با تو فردا بهتر است...
هر آنچه داشتیم در طبق اخلاص نهادیم به امید فردایی بهتر با صمیمیت و مهربانی و انسانیت... 
بر این اعتقادیم که مردم اغلب از کسانی خرید می کنند که دوستشان دارند. ما به دنبال بازاری متفاوت هستیم بر پایه اعتماد، اعتقاد و اعتدال!
چند سالی بود که در اندیشه ی ایجاد یک فروشگاه مجازی با محدودیت شهری بودیم. مخصوصا شهری همانند سمنان که از مراکز تجاری متمرکز بی بهره است. به شخصه خود با بازار کالاهای سمنان مشکل داشتم . یادم است می خواستم بک روز کفشی بخرم ، پراکندکی مغازه های کفش فروشی سمنان در سطح شهر آنچنان بود که در طی 3 ساعت فقط 2 فروشگاه مدنظر را بازدید کردم آن دو هم آنقدر شلوغ بودند که نه فروشنده توانست تمام مدلهای مدنظرم را به من نشان دهد و نه من توانستم تصمیم قطعی بگیرم .در آخر هم نتوانستم انتخابی داشته باشم و به ناچار از تهران کالای مورد نظرم را خریداری کردم.  مطمئناً برای سایر محصولات نیز این چنین است و شما نیز تجربه ی من را داشته اید!
فروشگاه اینترنتی سمنان کالا به عنوان اولین و تنهاترین فروشگاه مجازی استان سمنان در بهمن ماه 1393 به بهره برداری رسید. شاید بهتر است نام آن را فروشگاه غیر انتفاعی سمنان کالا بگذاریم زیرا اصلی ترین اهداف ما شامل رونق بازار شهر سمنان و در آینده ای بسیار نزدیک بازار کل استان می باشد، همچنین ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان استان ، حمایت از صنایع دستی و تولید کنندگان محصولات و کالاهای داخل استان از اهداف دیگر ماست البته مسلم است که منفعت شخصی نیز در ایجاد انگیزه ضروریست اما برای ما این امر اولویت نیست . هزینه های جانبی  از قبیل هزینه اجاره مغازه ، برق ، آب ، گاز، تلفن  و .... برای فروشگاهمان نزدیک به صفر است پس قیمتهایمان نیز نسبت به فروشگاه های حقیقی منصفانه تر است!
اما فرق فروشگاه اینترنتی محلی سمنان کالا با سایر فروشگاه های مجازی موجود چیست؟ 1-ما از بین شماییم و در دسترس شما. 2- ما کالای خریداری و سفارش داده ی شما را در عرض کمتر از یک ساعت به دستتان میرسانیم آن هم به صورت کاملاً رایگان.
امید است با اعتماد متقابل مشتریان به این نوع از فروشگاه های مجازی سرآغاز رونق در بازار و به تناسب آن رقابتی سالم در بین فروشندگان باشیم.

و من الله توفیق                   
مدیر فروشگاه مجازی سمنان کالا        
                

     
ادامه
کپی‌رایت © 2019 فروشگاه سمنان کالا
راه اندازی شده توسط فروشگاه ساز ویرچو